Vodný futbal

10.jpg Samotný názov vario napovedá, že ide o kombináciu vodného a amerického stolového futbalu. Záleží na Vás, ktorú kombináciu si vyberiete. Stačí dať iba na spodok futbalovej plochy spodnú plachtu, ktorá sa uchytí na vonkajšie boky a máte vodný futbal.

Hrá sa podobne ako normálny futbal iba s tým rozdielom, že hracia polocha je napustená niekoľkými cemtimetrami vody, takže o zábavu je postarané,keď chceš dať gól, je to ťažšie ako sa na prvý pohľad zdá. To že padneš, to nevadí, pretože pod celou hraciou plochou je mäkká penová vrstva. Rozmery vodného futbal vario sú: dĺžka 13m, šírka 8m, vhodné vekovo od 6-100 rokov. Potrebovať budete len pripojenie 220V rovnú plochu. Prívod vody na vodný futbal zabezpečuje objednávateľ.

Druhá varianta je stolový futbal vo zväčšenom vydaní. Hráči sú fixovaný na hlinikových rúrkach, pričom hra napodobňuje klasický stolový futbal. Každý hráč sa však môže pohybovať po rúrke o ktorú je zachytený opaskom na suchý zips. Futbal môžu naraz hrať 12-ti hráči. V cene prenájmu atrakcie získate školenú obsluhu atrakcie, montáž a demontáž atrakcie. Prevádzku atrakcie na 4 – 5 hodín. Pri objednaní viacerých atrakcií naraz je možná zľava.

Fotogaléria atrakcie vodný futbal

20.jpg 4.jpg 3.jpg 15.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 2.jpg 5.jpg 17.jpg 10.jpg 8.jpg 6.jpg 19.jpg 1.jpg 18.jpg 7.jpg 11.jpg 9.jpg 16.jpg
Atrakcie.eu :: Atrakcie.net
© Tomco.sk - design & code