Gladiátor

12.jpg Adrenalínová atrakcia gladiátor dokonale zabaví bojujúcich súperov ale i okoloidúcich, ktorí sa môžu prizerať na zábavný súboj v nafukovacom ringu. Obaja súperi sú vyzbrojení palicami, na ktorých koncoch je pena aby sa predišlo úrazom. Taktiež každý jeden dostane ochrannú helmu a boj sa môže začať.

Samotný súboj prebieha jednoducho – súperi sa snažia jeden druhého zhodiť z podstavca a v prípade, že sa mu to podarí, stáva sa víťazom kola. Atrakcia gladiátor je ideálna na mestské podujatia, firemné akcie či akcie pre deti. Rozmery ringu sú: výška tri metre a priemer šesť metrov. Táto atrakcia je vhodná naozaj pre každého vrátane detí od šesť rokov.

Na bezproblémový chod potrebujete na mieste konania len stály prísun elektrickej energie (220V) a vhodné je tiež, aby bola atrakcia umiestnená na rovnom povrchu.

V prípade, že máte záujem si objednať práve túto atrakciu, mali by ste vedieť, že v cene prenájmu je zahrnutá aj školená obsluha a tiež zabezpečíme kompletnú montáž aj demontáž atrakcie. Prenájom atrakcie je na štyri hodiny. V prípade, že si objednáte viacero atrakcií naraz, je možná aj zľava.

Fotogaléria atrakcie gladiátor

14.jpg 13.jpg 5.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 12.jpg 15.jpg 7.jpg 11.jpg 9.jpg 10.jpg 8.jpg 1.jpg 6.jpg
Atrakcie.eu :: Atrakcie.net
© Tomco.sk - design & code